Vodácké akce | Lyžařské pobytové zájezdy | Lyžařské jednodenní zájezdy | Lyžařské jednodenní zájezdy Akce na přání | Pobyty | Další aktivity | Všeobecné podmínky | Přihláška
Ceník a katalog vodáckého vybavení | Podmínky půjčovny | Další služby
Prodej sportovního a turistického vybavení | Komplexní služby v oblasti ekonomické a účetní agendy
Osbní | Firemní
Zajímavé odkazy | Fotoarchív
subglobal8 link | subglobal8 link | subglobal8 link | subglobal8 link | subglobal8 link | subglobal8 link | subglobal8 link

SportRonTour - cestovní kancelář a vodácká půjčovna Homepage

Novinky v roce 2015

Výprodej vodáckého vybavení 2015

Lodě

Nafukovací kanoe PALAVA je prostorná a stabilní dvoumístná kanoe s nosností 240kg. Je vhodná na vodní turistiku a sjezd divoké vody do maximální obtížnosti WW II. Kromě přepravy dvou osob a bagáže ji lze při zachování nosnosti doplnit o prostřední sedačku pro jedno dítě.
Výprodejová cena: cca 4500 - 7000,-Kč/ks

Nafukovací kanoe BARAKA je prostorná a stabilní dvoumístná kanoe s nosností 350kg. Je vhodná nejen na vodní turistiku, ale především na sjezd divoké vody o obtížnosti do WW III., ale zvládne i WW IV. Je opatřena samovylévacím rukávem a další bohatou výbavou. Kromě přepravy dvou osob a bagáže uveze při zachování nosnosti také 1 – 2 malé děti na nafukovacím výztužném vaku uprostřed lodi.
Výprodejová cena: cca 9500 - 11000,-Kč/ks

Nafukovací kajak Traveller je jednomístný uzavřený kajak s nosností 100kg. Je vhodný pro rekreační plavbu na klidných tocích a sjezdy divokých horských potoků a řek do obtížnosti WW III. Je vybaven šprycdekou a systémem upoutání nohou pro možnost získání lepší ovladatelnosti lodi a možnost provádění eskymáckých obratů.
Výprodejová cena: cca 3900,-Kč/ks

Ostatní vybavení

Jednodílné kanoistické pádlo
Vhodné pro kanoe a rafty na klidnou i divokou vodu. K dispozici od různých výrobců a v různých délkách včetně dětských velikostí.
Výprodejová cena: do 250,-Kč/ks

Dvoudílné kajakové pádlo
Vhodné pro jízdu na kajaku na klidné i divoké vodě. K dispozici od různých výrobců a v různých délkách.
Výprodejová cena: do 500,-Kč/ks

Plovací vesta EXTREM je pohodlná a velmi bezpečná vodácká vesta pro dospělé. Je vhodná pro kanoistiku a rafting na klidné a divoké vodě. Díky vysoké nosnosti je dobře použitelná i v nejtěžších vodních terénech. Navíc je opatřena sdruženým bezpečnostním popruhem a díky sytému upínacích pásků dobře sedí na těle a pohodlně se obléká. K dispozici ve velikostech M nebo L.
Výprodejová cena: 500,-Kč/ks

Plovací vesta RACE je pohodlná vodácká vesta klasického střihu pro dospělé. Je vhodná pro jízdu na kajaku, kanoi i raftu v lehkých, ale i těžších terénech s výjimkou extrémních vodních terénů. Má standardní nosnost a jednoduchý tvar, díky kterému je spolehlivá a dobře se nosí. Drobnou nevýhodou je však menší komfort při jejím oblékání. K dispozici ve velikostech L a XL.
Výprodejová cena: 480,-Kč/ks

Dětská plovací vesta BABY je pohodlná a bezpečná vesta pro nejmladší vodáky. Její konstrukce umožňuje snadné oblékání a systém upínacích pásků včetně popruhu vedeného mezi nohami dítěte zajišťuje správné držení vesty na těle dítěte a zároveň zamezuje jeho nechtěnému vyklouznutí z vesty. Je opatřena bezpečnostním límcem, díky kterému je certifikovaná jako záchranná vesta, která je použitelná i pro neplavce. K dispozici ve velikostech I. pro děti ve věku 1 – 4 roky nebo II. ve věku 4 – 8 let.
Výprodejová cena: 350,-Kč/ks

Vodácká přilba CASSIDA - SPRINT je jednoduchá a lehká univerzální přilba. Je vhodná nejen pro jízdu na kajaku, kanoi a raftu do středně těžkých vodních terénů, ale v případě potřeby je dobře použitelná i do jeskyní nebo do hor, jako ochrana před pádem drobných kamínků atd. K dispozici v několika barvách a univerzálním provedení s možností nastavení požadované velikosti.
Výprodejová cena: 180,-Kč/ks

Neoprenový oblek PADDLER je jednoduchý avšak plně funkční model neoprenového obleku. Je vyroben z 3 mm silného neoprenu a jeho střih je kombinací dlouhých nohavic a horní části bez rukávů. Tato vodácky oblíbená kombinace neoprenu bezpečně chrání většinu těla a přitom ramena a ruce zůstávají naprosto volné a pohyblivé. V oblasti kolen je navíc neopren ještě zesílen a opatřen vysoce odolným materiálem proti vnějšímu opotřebení a na ramenou je vybaven suchými zipy, které umožňují snadnější oblékání a svlékání tohoto obleku.
Výprodejová cena: do 700,-Kč/ks

Výprodej výše uvedeného vodáckého vybavení bude letos probíhat průběžně podle aktuální nabídky vodácké půjčovny a reálného zájmu ze strany zákazníků v prostorách vodácké půjčovny Ronald Barták - SportRonTour v Brně na Labské ulici od současnosti až do případného vyprodání nabízeného vybavení. Protože ve vodácké půjčovně nemáme stanovenu žádnou oficiální pracovní dobu a chceme se s Vámi vždy nějak domluvit, tak v případě zájmu o koupi výše uvedeného vodáckého vybavení je nutné, abyjste si předem domluvili nezávaznou schůzku prostřednictvím mobilu č. 608615317 nebo prostřednictvím e-mailu ronald.bartak@sportrontour.cz. Stejně tak se na těchto kontaktech můžete kdykoli předem informovat o všem co Vás aktuálně o výprodeji zajímá.
V současnosti je ve výprodeji připraven dostatečný počet lodí i ostatního vodáckého vybavení, takže nakoupit u nás mohou také zájemci, kteří chtějí koupit více kusů vodáckého materiálu. Celkové množství prodávaného vybavení však není neomezené a přesto, že něco ještě bude do výprodeje doplňováno, tak raději všem vážným zájemcům doporučuji, aby si přišli vybrat včas, dokud ještě je z čeho vybírat. Jinak kromě výše uvedeného vodáckého vybavení budou ve výprodeji také k dispozici lodní vaky různých velikostí, ale i další drobný materiál včetně některých náhradních a servisních dílů. Pokud tedy něco sháníte a nenašli jste to ve výše uvedeném seznamu, tak to ještě neznamená, že to není ve výprodeji.

Pokud však dáváte přednost zcela novému a nepoužitému vybavení, tak v případě zájmu Vám rádi zajistíme nákup nového vodáckého materiálu za rozumnou cenu.


Homepage | Mapa stránek | Kontakt | ICT kurzy a školení | ©2004-2013 SportRonTour